Ayşe Gül Hanyaloğlu

https://www.hanyaloglu-acar.av.tr/wp-content/uploads/2020/06/ayse_gul_hanyaloglu_1.png

E-Posta

hanyaloglu@hanyaloglu-acar.av.tr

Ofis

+90 212 278 25 51

1991 yılı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.  1993 yılından bu yana İstanbul Barosuna kayıtlı olarak fiilen avukatlık yapmaktadır. Hanyaloğlu & Acar Hukuk Bürosu’nun kurucu ve yönetici ortağıdır.

25 yılı aşkın tecrübesi ile Sigorta ve Sağlık Hukuku başta olmak üzere, Sözleşmeler, Ticaret ve İdare Hukuku konularında, yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilere  danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermiştir.

Dava Takibi ve Uyuşmazlıkların Çözümü bölümü yöneticisi olup, özellikle hekim ve hastane uygulamaları ile sigorta sözleşmelerinden doğan uyuşmazlık ve tazminat taleplerinde müvekkillerini temsil etmektedir.

Tıbbi malpraktis konusunda hekimlere karşı açılan davalarda, hekim ve sağlık kuruluşlarına danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

Sağlık Hukuku alanında, hekim ve sağlık kuruluşlarına eğitim hizmeti vermektedir. Mesleki Sorumluluk Poliçeleri konusunda, Nobel Yayınevi tarafından yayınlanmış “Malpraktis-Hekimler İçin Hukuksal Yaklaşım ve Sigorta Rehberi” adlı kitabı mevcuttur.

Sigorta şirketlerine “Risk ve Hasar Yönetimi”  konusunda geliştirdiği projeler kapsamında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Aynı zamanda Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı siciline kayıtlı arabulucudur. Türk Ceza Hukuku Derneği ve Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği üyesidir.

https://www.hanyaloglu-acar.av.tr/wp-content/uploads/2020/05/wlogo1-320x89.png
Büyükdere Caddesi 239/9 Maslak 34398 İstanbul
+90 212 278 25 51
info@hanyaloglu-acar.av.tr

Bizi takip edin:

Danışmanlık Alın

Bütün hakları saklıdır.

© Hanyaloğlu & Acar Hukuk Bürosu 2020