Hakkımızda

Sağlık Hukuku alanında; doktor, sağlık çalışanı ve sağlık kuruluşlarına avukatlık ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Bu hizmeti en iyi şekilde sunmak ve medikal malpraktis davalarında başarılı olmak için gereken deneyime ve veri tabanına sahibiz. Sağlık hukukundaki birikimlerimizi tıbbi malpraktis iddialarının önlenmesi ve hekim hukuki savunması konularında eğitimlerle pratiğe dönüştürüyoruz. Tıbbi kötü uygulama davalarındaki gelişmeleri ve emsal yargı kararlarını yayınlarımızla paylaşıma açıyoruz.

Sigorta hukukunda uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ile sigortacılık sektöründe itibar ve bilinilirliğe sahibiz. Sağlık hukukundaki deneyim ve uzmanlığımızı, sigorta hukukuna entegre ederek, doktorların mesleki sorumluluk poliçelerinde risk yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Arabuluculuk merkezimizde barışçıl çözüm yollarının değerlendirilmesini önemsiyor, hastane, doktor, hasta ve sigorta ihtilaflarına çözüm buluyoruz.

Sürekli güncellenen teknolojik altyapımız, veri güvenliği politikamız ve gelişime açık hukukçu ve danışman kadromuzla; hızlı, etkin ve güvenilir çözümler üretiyoruz.

https://www.hanyaloglu-acar.av.tr/wp-content/uploads/2020/05/wlogo1-320x89.png
Büyükdere Caddesi 239/9 Maslak 34398 İstanbul
+90 212 278 25 51
info@hanyaloglu-acar.av.tr

Bizi takip edin:

Danışmanlık Alın

Bütün hakları saklıdır.

© Hanyaloğlu & Acar Hukuk Bürosu 2020